X

Взрыв в Джанкое объяснили: виноват автомобиль

15:59 23.09
Взрыв в Джанкое объяснили: виноват автомобиль

фото из открытых источников

В Джанкое взорвалась газобаллонная установка в автомобиле. Таким образом звук взрыва на полуострове в субботу, 23 сентября, объяснил советник главы Крыма Олег Крючков.

По его словам, громкий хлопок, который слышали местные жители, был связан именно с неисправностью транспортного средства. «Доверяем только официальным источникам», — заключил автор публикации.

Подписывайтесь на Кафу в Facebook, страницу ВКонтакте, блог в Twitter и группу в Одноклассниках. А также в «Яндекс.Дзене» и на канал Youtube.

Рейтинг новости:
- 0 +
Комментарии (4):
 • Винодел Крыма 23.09 в 17:58 #
  1

  "Утилизация" боеприпасов теперь так называется ?

  • ZVeri 23.09 в 18:19 #
   1

   Теперь достанут кого надо в Крыму даже в бункере:
   ATACMS здатна розвивати швидкість приблизно 3 Маха, або близько 3700 км/год. В залежності від модифікації ракети можуть вражати цілі на відстані від 140 до 300 км.
   Ракета здійснює свій політ по напівбалістичній траєкторії, коли її початковий розгін здійснюється за заздалегідь запрограмованою жорсткою траєкторією, а весь наступний політ відбувається у керованому режимі. Ракета прискорюється в кінцевій фазі польоту, що допомагає зокрема при ураженні укріплених цілей, в тому числі підземних бункерів.
   Похибка відхилення від цілі складає лише 10 м.
   Пріоритетними цілями стануть російські центри матеріально-технічного забезпечення і зв'язку, місця запуску ракет і безпілотних літальних апаратів на ТОТ

   • мостостроитель 23.09 в 19:37 #
    -1

    Ты,бл.,хоть пиши по русски.От этого мычания за 9 лет отвыкли уже.

    • ZVeri 23.09 в 22:30 #
     0

     Так згадуй уже тоді бидлота скоріше, а то на слові "паляниця" себе спалиш. Ти ж навіть "по-русски" с помилкою написав неуч.
     А ще нагадаю тобі нерозумне телятко, що ти був повинен в Криму поважати аж 3 державних мови, а ти навіть однієї як треба ще не вивчив.
     А якщо ви і далі не захочите вчити мов там, де вас занесе скоро жити, то буде з вами і в Татарстані, і в Бвшкирії, і в Якутії так як зараз в Прибалтійських державах, як в Казахстані. І тоді скільки ти не будеш уже "мичати" своєю мовою вимолюючи пробачення тебе ніхто теж не захоче розуміти

   Эта новость опубликована больше недели назад. Комментарии отключены.